AKADEMİ

Kurum Gelişim ACADEMY

                                

Şirketiniz ilk kuruluş aşamasında ise; kadroların ve departmanların oluşumuna, iş süreçlerinin tanımlanması ve personel işe alım ile ilgili detayların danışmanlığını yapmaktayız. Kurum Gelişim Akademisi’nin altında bunu tematik çalışmalar ile ihtiyaca ve amaca hizmet edecek şekilde dizayn ederek projelendiriyoruz. Projemiz sonlandığında takibini bırakmıyoruz ve yönetici koçluğu ve çalışan koçluğu yaparak sürdürülebilir gelişime son noktayı koyuyoruz.

Mevcut bir şirketiniz var ise; iş yükü modellerini, İş gücü vardiya planı ve iş süreçleri modellerini tespit edebiliriz. Gerçek zamanlı iş akış modellerini oluşturarak mevcut iş gücünün faydalı kullanımı ile ilgili bir çalışma yapacağız. Bunun sonucunda birlikte geliştireceğimiz projemizi iş başı eğitimleri ve sınıf eğitimleri ile (vaka çalışma ve interaktif uygulamalar) gelişime odaklayacağız Büyüme planları ve planlanan yeni teknolojiler konusunda detaylı bilgi sunacağız.

Şirketinizin oturmuş ve başarılı işleyen bir iş süreci var ise; ancak çalışanlar ile veya müşteriler ile iletişimde olumsuz deneyimleriniz artmaya başladı ya da değişikliğe veya personel gelişimine ihtiyacınız var ise bu aşama size müşteri deneyimi ve bağlılığına yönelik analizler yapacağız. Müşteri deneyimine olumlu ya da olumsuz etkisi olan iş süreçlerini inceleyeceğiz. Mevcut durumdaki kalite ölçme ve değerlendirme yöntemlerini gözden geçireceğiz. Çalışanların müşteri memnuniyeti yaratmadaki becerisinin ölçülmesi davranış takım raporunu oluşturacağız. Çalışan bağlılığı oluşturmak ve bunu şirket refleksi haline getirmek için eğitimler planlayacağız.

Geri Dön