AKADEMİLERİMİZ

Akademilerimiz

01

Kurum Gelişim ACADEMY

Şirketiniz ilk kuruluş aşamasında ise; kadroların ve departmanların oluşumuna, iş süreçlerinin tanımlanması ve personel işe alım ile ilgili detayların danışmanlığını yapmaktayız. Kurum Gelişim Akademisi&rsq..

Devamını Oku >>

02

Hizmet Gelişim ACADEMY

Kurumun vitrini veya görünür reklam yüzü olan çalışanlara ortak bir kurum kültürü benimsetmek, Profesyonel iletişim tekniklerini kullanmalarını sağlamak ve bu sayede müşteri memnuniyetini ve bağlı..

Devamını Oku >>

03

Koçluk ACADEMY

Kurumumuzun prensiplerinin arasında yer alan 'Koçluk' kurumsal ve bireysel alanda çalıştığımız bir akademimizdir. Koçluğun temel prensiplerini eğitimlerimizde yada sizlerle olan görüşmelerimizde kullandığımız ..

Devamını Oku >>

04

Liderlik ACADEMY

Yöneticilik artık sektörde de tercih edilen ismiyle LİDERLİK pozisyonu adı altında ilham veren olma olarak nitelendirilmektedir. Bizimde bu düşünceye sahip çıktığımız tüm projelerimizde belirgin olarak kendini gös..

Devamını Oku >>

05

Genç Kariyer ACADEMY

İş hayatının umudu olan lise son sınıf ve üniversite öğrencileri bu akademimiz sizler için. Sizin nasıl bir meslek hayaliniz olduğunu dinleyerek ve bu hayalinizin gelecekteki mutlu olacağınız iş olup olmadığıyla ilgili bilimsel y&oum..

Devamını Oku >>