Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

01

Ölçme Değerlendirme ve Gelişim Araçları

Temsilcisi ve analisti olduğumuz ‘TTI Success Insights‘ kuruluşlarının ürettiği ölçme değerlendirme araçlarını uygulamaktayız. Uzun yıllar süren araştırma ve uygulamalar sonucunda etkinliği kanıtlanmış bu ara&..

Devamını Oku >>

02

DUYGUSAL ZEKA (EQ) RAPORU

DUYGUSAL ZEKA NEDİR?Duygusal Zeka (EQ) bir liderde en çok aranan özelliklerden biridir. Bir araştırmaya göre, yüksek Duygusal Zeka sahibi kişilerin etkileme, yönetme, müzakere ve/veya başkalarına hizmette bulunma ile i..

Devamını Oku >>

03

İŞ YERİ STRES RAPORU

İŞ YERİ STRESİ NEDİR?İş yerinde stres; iş gereksinimlerinin çalışanın yetenek, kaynak ya da ihtiyaçlarına uymaması halinde ortaya çıkan zararlı fiziksel ve duygusal etkiler olarak tanımlanır. İş yerinde stres, sağlığın bozulmasın..

Devamını Oku >>

04

STAGE SPEAKER

Kurucumuz GONCA BERKTAY'ın sunumuyla, iş hayatını ve özel hayatı koçluk öğretilerileri ile hem gülümseten hem de hemen şimdi hayatlarına katabilecekleri, hayattan hikayelerin anlatıldığı speaker hizmeti sunmaktayız. Mo..

Devamını Oku >>

05

DANIŞMANLIK HİZMETİ

Bireysel:•Kariyer ve Bireysel Gelişim Programı•Bireylerin açık pozisyonlar için kurumla arasındaki kontağı sağlama•Yönetici Gelişim Programı•Açık Sınıf EğitimleriKurumsal:•Şirket değerlerinin persone..

Devamını Oku >>